Fiamm Motive Power

 

FIAMM  to marka o włoskich korzeniach obecna na rynku od połowy lat czterdziestych. Choć znana głównie z akumulatorów samochodowych i przemysłowych jest również ceniona na rynku baterii trakcyjnych. Już w latach siedemdziesiątych FIAMM był w czołówce europejskich producentów akumulatorów, a w latach osiemdziesiątych rozpoczął produkcję baterii przemysłowych w USA. Dziś marka jest znana na niemal wszystkich kontynentach świata, a produkty w postaci nie tylko różnych akumulatorów dostępne są w ponad 60 krajach. Obecnie, dzięki wymianie nowoczesnych technologii w grupie EnerSys jakość baterii FIAMM w niczym nie ustępuje jakości najlepszych marek na światowych rynkach - takich jak np. HAWKER. Przy tym należy podkreślić, że produkcja akumulatorów w pełni uwzględnia warunki środowiskowe i wysokie normy ekologiczne.

FIAMM to długa żywotność baterii i ogniw oraz najwyższa jakość wykonania dostępna za niewygórowaną cenę. Zadowolenie klienta z produktu takiego jak bateria trakcyjna to wypadkowa ceny zakupu, okresu użytkowania, niezawodności, łatwości obsługi, wsparcia producenta. Baterie FIAMM polecane na tej stronie to właśnie produkt maksymalnie dostosowany do potrzeb klienta, oferowany za przystępną cenę.

Przedsiębiorcom szukającym oszczędności i rozważającym opcję regeneracji proponujemy zapoznanie się z  zakładką REGENERACJA. Znajdziecie tam Państwo odniesienie do tego, co proponuje rynek, będziecie mogli również porównać nasze propozycje ze swoimi doświadczeniami.

Baterie i zestawy ogniw FIAMM mogą zastąpić w 100% wszystkie inne marki baterii i akumulatorów użytkowanych przez Państwa w każdym wózku czy maszynie. Niezależnie czy będzie to mały wózek ręczny, czy trzytonowy ciężki wózek specjalistyczny, wózek platformowy czy widłowy – na pewno dobierzemy baterię. Nawet w wypadku bardzo nietypowych zastosowań i wymagań. I niezależnie czy Państwa wózkiem jest, Jungheinrich, Linde, Nissan, Still, Toyota (BT), Cesab etc. Bez konieczności dostosowywania swojego prostownika, wtyczek czy osprzętu, chyba ze przy okazji zechcecie Państwo swój proces ładowania baterii udoskonalić